fbpx
Світ
На російському ТБ спародіювали антиукраїнську пропаганду Кремля (відео)

У гумористичному шоу на російському каналі ТНТ комік Іван Абрамов висміяв новинні сюжети центральних каналів, присвячені Україні та подіям на Донбасі.

“Ви помічали, як багато негативу в останні півтора року на телебаченні? Особливо на центральних каналах, де є новини?” – запитав глядачів Абрамов.

За його словами, будь-яка новина, що починається словами “новина з України…” навряд чи містить в собі щось веселе.

“Є на “Першому каналі” така ведуча Ірада Зейналова. У неї ні краплі позитиву, тільки один негатив. І так у світі все погано, так вона ще й підкидає дров… Вона не змінює подачу навіть якщо новина про щось світле і хороше: “Сьогодні в Берлінському зоопарку тигриця народила тигреня, і страшно подумати, що б з ним було, якби він народився в Київському зоопарку, адже його окрас так схожий на георгіївську стрічку”, – розповів комік.

“Я не проти дізнаватися про те, що відбувається в Україні, у мене там теж живуть друзі, я, як і всі, переживаю через те, що там відбувається. Раніше знали, коли це почнеться: о 9 годині вечора у тебе був вибір – або ти це дивишся, або ти це не дивишся. Зараз є таке поняття, як “новини години”, які раптово вриваються в твоє життя”, – зазначив артист.

Джерело.