Без рубрики
На Прикарпатті п’яний поліцейський влаштував «сафарі» на місцевих жителів(Відео)

Пом’ятим автомобілем і погрозами розправи, запам’ятається сьогоднішній день жителю Косова, Івано-Франківської області, Сергію. Йому просто не пощастило проїхати повз п’яного співробітника поліції районного центру. Ми спробували розібратися, що ж все-таки сталося.

Співробітник поліції Косівського РВ Володимир Ковальов, прийнявши чималу дозу спиртного, у вільний від служби час, вирішив покататися на особистому автомобілі. Щоб не було нудно, поліцейський під приводом наведення порядку на дорогах, почав переслідування автомобіля Сергія, а наздогнавши його в Кутах, почав наносити удари по кузову ногами і руками. Все це відбувалося серед білого дня в самому центрі села. Поліцейський був упевнений у своїй безкарності.

Переляканий автомобіліст, вирвавшись від поліцейського-дебошира і знаючи про кругову поруку в Косівському відділенні поліції, поїхав в сусідню Чернівецьку область, в Вижницю, шукати захист у правоохоронців. Там його знову наздогнав Ковальов і вже біля поліцейської дільниці продовжив погрожувати і наносити удари по автомобілю.

kosiv_pol1

Про подію стало відомо журналісту видання «Дорожній Контроль» Віталію Мацьоцьку. Він негайно виїхав на місце подій.

Прибувши до Вижниці, Віталій застав на місці керівництво Косівського та Вижницького відділень поліції, які вже сховали автомобіль Ковальова на службовій території, відкрутили номерні знаки і намагалися «по мирному» домовитися з потерпілим. Але завдяки активним діям журналіста справу зам’яти не вдалося.

При проходженні медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння, прилад показав наявність алкоголю в крові поліцейського в розмірі 1,8 проміле. Це відповідає, приблизно, випитої пляшки горілки.
kosiv_pol2

За даним фактом проводиться службове розслідування. Віталій Мацьоцька пообіцяв взяти хід цієї справи під свій особистий контроль.

Читайте також: ПРАВООХОРОНЦІ У ГРУБІЙ ФОРМІ ВИМАГАЛИ У ЖІНКИ ВИЙТИ З МАШИНИ(ВІДЕОНАРІЗКА)

Джерело.

Реклама

Related Post