Світ
На мітингу в Москві затримали сина скандального екс-депутата Держдуми

Підліток, який став обличчям протесту в Москві, виявився сином скандального екс-депутата Держдуми від партії ЛДПР.

Про це повідомляє ВВС.

26 березня під час антикорупційних протестів у Москві двоє підлітків залізли на ліхтарний стовп. Фото з ними набули великого резонансу в соцмережах і ЗМІ.

Як розповів герой інциденту 17-річний Роман Шингаркін, до них угору виліз омонівець і пообіцяв не затримувати хлопців, якщо вони злізуть. Але до того моменту підлітки вже були в центрі уваги натовпу.

“Всі скандували: “Не злазь!”, тому я не міг спуститися. У підсумку, після того, як поліцейський пообіцяв застосувати силу, ми злізли. Нас затримали досить жорстко: поліцейський вдарив мене в живіт”, – розповів підліток.

Читайте також: У Москві вербують українців, щоб створити автономію на Закарпатті

Батько протестувальника – колишній депутат Держдуми від ЛДПР Максим Шингаркін. Він відомий як один з авторів закону про “іноземних агентів”.

Те, що він пішов, це його вибір. Так як він неповнолітній, мені потім довелося займатися його звільненням. Я Роману сказав: якщо хочеш займатися публічною політикою, готуйся сидіти під арештом,
– розповів екс-депутат.

Хлопець заявив, що не шкодує про свій вчинок. Він також додав, що батьки не засуджують його політичні погляди.

“Мітинг був не першим, на якому я був. В минулому році я ходив з батьками на мітинг ЛДПР, але за компанію, сам я цю партію не підтримую. Про мітинг на Тверській я дізнався з блогу Навального”, – повідомив Роман Шингаркін.

Джерело.

Related Post

facebook