fbpx
Без рубрики
На Гаваях трагічно загинув українець з Чикаго — співвітчизники просять допомогти родині

На Гаваях трагічно загинув 28-річний українець з Чикаго Микола Гребенюк. Минулого четверга його змило в океан хвилею. Місцева берегова охорона та Департамент пожежної безпеки острова Кауаї призупинили пошук хлопця.

Микола відпочивав на узбережжі разом із дружиною та друзями — вони фотографувалися біля скель в той момент, коли велика хвиля раптово вдарила у берег і змила хлопця.

«Призупинення активних пошуків та рятувальної місії  без встановленого результату є одним із найважчих рішень, яке можна прийняти, — говорить команда берегової охорони сектора Гонолулу капітана Шенона Гілреса у сюжеті місцевого телеканалу KHON2.

— “Ми перевірили місцевість у спробі знайти пана Гребенюка, але до появи нової інформації, вирішили призупинити активний пошук. Наші молитви з його рідними і близькими”.

Пошуки тривали 73 годин та охопили територію у 6,206 квадратних миль. У пошуках було задіяно команду літака HC-130 Hercules та гелікоптера MH-65 Dolphin,  також команди двох кораблів USCGC Galveston Island та USCGC Kittiwake. Пожежний департамент Кауаї також шукав на гелікоптері та гідроциклах.

Зазначимо, що друзі загиблого розпочали збір коштів для фінансової допомоги і підтримки у цей важкий час молодої дружини Миколи та їх дворічної доньки, оскільки Микола був єдиним, хто забезпечував сім’ю.

«Він був турботливий чоловік, люблячий батько, хороший друг і просто чудова людина», — згадують про нього друзі.

Джерело.

Реклама