Політика
Н.Савченко вже піднялася на борт президентського літака

Народний депутат України Надія Савченко вже піднялася на борт президентського літака в російському Ростові-на-Дону. Про це УНН стало відомо з власних джерел у дипломатичних колах.

Зустріли Надію Савченко прес-секретар Президента України Владислав Цеголко та заступник спікера Верховної Ради Ірина Геращенко.

Президент України Петро Порошенко зустріне Надію Савченко вже по прибуттю в Україну, ймовірно в аеропорту.

Як стало відомо УНН, президентський літак сьогодні о 9:30 сів в аеропорту Ростова-на-Дону.

Раніше у ЗМІ повідомлялося, що сьогодні відбудеться обмін Надії Савченко на двох росіян Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва, для чого в Ростов-на-Дону прибуде літак Президента України.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що не має інформації про відправлений сьогодні до Ростова-на-Дону літак Президента України для обміну української льотчиці Надії Савченко, засудженої у Росії, на двох російський спецпризначенців Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва.

Низка народних депутатів не виключили повернення української льотчиці Надії Савченко в Україну уже сьогодні.

Нагадаємо, російський суд 22 березня 2016 року засудив Н.Савченко до 22 років колонії загального режиму. Адвокат українки М.Фейгін повідомив, що 27 квітня Н.Савченко отримала екстрадиційні документи.

У Росії Н.Савченко звинуватили у причетності до загибелі російських журналістів на Донбасі і незаконному перетині кордону.

Читайте також: Ілля Новіков їде в аеропорт Ростова та обіцяє важливі новини про долю Н.Савченко протягом двох годин.

Джерело.

Реклама

Related Post