fbpx
Політика
МЗС РФ озвучив вимоги щодо Донбасу: Місцеві вибори, особливий статус, амністія терористів, конституційна реформа

Для врегулювання ситуації на Донбасі Україна повинна узгодити з терористами питання проведення виборів, особливого статусу регіону, амністії та конституційної реформи.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила офіційний представник Міністерства закордонних справ (МЗС) РФ Марія Захарова.

“11 травня в Берліні міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров візьме участь у черговій зустрічі керівників зовнішньополітичних відомств країн “нормандської четвірки”. Підготовка до цієї зустрічі почалася і ведеться дуже активно. Буде продовжено предметну дискусію з усіх аспектів внутрішньоукраїнського врегулювання, особливо в частині, що стосується відповідних зобов’язань щодо мінського “Комплексу заходів” від 12 лютого 2015 року про розв’язання ключових питань через прямий діалог Києва з Донбасом”, – сказала вона.

“Насамперед ідеться про місцеві вибори, надання регіону законодавчо закріпленого на постійній основі особливого статусу, амністії та здійснення реальної конституційної реформи. Увагу, звичайно, буде також приділено завданням збереження перемир’я на південному сході України, а також проблемам гарантування безпеки та деескалації ситуації в регіоні в цілому”, – додала чиновник.

Читайте також: Ніде не написано, що російські військові не мали висаджуватися в Криму, – представник МЗС РФ Захарова (відео).

Джерело.

 

Джерело