Політика
МЗС Італії відреагував на резолюцію про “російський Крим”

Міністерство закордонних справ Італії підтвердило позицію про невизнання анексії Криму Росією і підтримки санкцій проти Кремля.

Про це повідомила прес-служба Посольства Італії в Україні.

Цю заяву дипломати зробили у зв’язку з резолюцією, затвердженою Регіональною радою Венето, в якій закликають уряд Італії визнати підсумки референдуму з питання про незалежність Криму від України і вимагають скасування обмежувальних заходів щодо Російської Федерації.

Читайте також: Італійські ЗМІ проігнорували “визнання” Криму.

“Міністерство закордонних справ та міжнародного співробітництва підтверджує свою тверду позицію, яку розділяє Європейський Союз, партнери по НАТО і країни G7, щодо невизнання результатів референдуму з питання про незалежність Криму від 16 березня 2014 року. Також подальшого приєднання до Російської Федерації, які були здійснені з порушенням принципів і норм міжнародного права, які забороняють односторонню зміну кордонів держави”, – сказано в заяві.

Як наголосили в МЗС Італії, тривалість санкцій, затверджених ЄС щодо Росії, пов’язана з повним виконанням Мінських угод і дотриманням суверенітету України.

“Міністерство закордонних справ і міжнародного співробітництва підтверджує повну підтримку роботи в Нормандські форматі й ОБСЄ, і наголошує їхню ключову роль в переговорному і мирному врегулюванні кризи в східній частині України, у повній відповідності з нормами міжнародного права”, – додали у зовнішньополітичному відомстві.

Як повідомлялося раніше, 18 травня регіональна рада північно-східного регіону Італії Венето підтримав резолюцію про визнання анексованого Криму частиною Росії та з закликом до італійського уряду скасувати санкції проти країни-агресора. Однак ця подія викликала резонанс лише в російських ЗМІ.

Читайте також: Рада Венеції визнала Крим російським.

Джерело.

Реклама

Related Post