fbpx
Політика
Мюнхенські переговори “нормандської четвірки” завершилися, тільки-но розпочавшись

Мюнхенські переговори “нормандської четвірки” (Росія, Україна, Німеччина, Франція) щодо ситуації в Україні завершилися, тільки-но розпочавшись.

Як передає Інтерфакс-Україна, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров відмовився коментувати хід переговорів.

У свою чергу глава МЗС України Павло Клімкін повідомив, що наступна зустріч “нормандської четвірки” на міністерському рівні відбудеться на початку березня в Парижі (Франція).

“Конкретного результату немає. Це була зустріч для того, щоб підготуватися до наступного справжнього засідання в “нормандському форматі”. Ми сподіваємося, і ми попередньо домовилися, що це повноформатне засідання відбудеться на початку березня в Парижі”, – повідомив він журналістам.

Як повідомлялося, переговори “нормандської четвірки” на міністерському рівні стартували в Мюнхені близько 9:16 за київським часом усуботу.

Росію представляє міністр закордонних справ Сергій Лавров, Німеччину – глава МЗС Франк-Вальтер Штайнмаєр, Україну – міністр закордонних справ Павло Клімкін. Францію в зв’язку з відставкою минулого тижня глави МЗС Лорана Фабіуса представляє політдиректор французького МЗС Ніколя де Рів’єр.

Повідомлялося, що в центрі уваги учасників зустрічі – врегулювання кризи в Донбасі і подальші кроки щодо реалізації мінських домовленостей.

Нагадаємо, попередня зустріч глав МЗС “четвірки” відбулася в Берліні 6 листопада 2015 року.

Джерело.