Світ
“Ми зіб’ємо цей літак”: ЗМІ дізналися про написи з погрозами на борту лайнера EgyptAir

Напис з погрозами два роки тому могли залишити співробітники наземних служб, які є прихильниками терористичного угруповання “Брати-мусульмани”

Співробітники міжнародного аеропорту Каїра залишили на лайнері EgyptAir, що зазнав аварії 19 травня в Середземному морі, напис “Ми зіб’ємо цей літак”, пише The New York Times з посиланням на співробітників служби безпеки єгипетської авіакомпанії.

Напис арабською мовою з’явилася два роки тому на нижній частині фюзеляжу під час стоянки в аеропорту. Її могли залишити працівники наземних служб, які є прихильниками терористичного угруповання “Брати-мусульмани” . Джерела видання кажуть, що написи були пов’язані з політичною ситуацією всередині країни, а не з загрозою здійснення теракту. З тих пір авіакомпанія посилила заходи безпеки, а на рейсах було збільшено кількість співробітників служби безпеки.

Читайте також: Стюардеса зниклого літака постила знімки з лайнером, що тоне (фото).

Пасажирський літак авіакомпанії EgyptAir, що прямував з Парижа в Каїр рейсом MS804, пропав з радарів рано вранці в четвер, 19 травня, у повітряному просторі Єгипту над Середземним морем. На борту літака перебувало 66 осіб, з них 56 пасажирів. Серед них були 30 громадян Єгипту, 15 громадян Франції та представники ще 10 держав, у тому числі – підданий Великобританії.

Експерти вважають теракт  основною версією катастрофи літака. У пошуковій операції брали участь військові з Єгипту, Греції, Франції і Великобританії.

Читайте також: У мережу потрапив запис переговорів пілота літака EgyptAir з диспетчерами.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook