Події
Ми – трупи! – Савченко принесла в Раду “гранату (відео)

Розгляд проекту змін до Конституції України в частині правосуддя викликав гарячі дебати серед парламентарів. Народний депутат Надія Савченко з трибуни закликала не змінювати Основний Закон. – Ми на Титаніку. Вчора ми дали першу пробоїну, не підтримавши комісію по офшорах. Сьогодні ми повинні прийняти дуже важливе рішення.

Так, однозначно, зміни судові потрібні і всі чудово розуміють, що закон сирий, але ми його взяли до першого читання. Якби у нас був час над ним попрацювати. Що зараз виходить? Зараз ідуть зміни у Конституцію. Я зараз поясню: хто знає, що таке граната, собі уявить. Решті показую еспандер. У нас Україна – це зараз граната.

У неї є кільце – це Конституція, є чека – це Донбас, і основне тіло гранати – це наша Україна. Ми беремо стискаємо цю чеку з тілом гранати,  і дьоргаємо Конституцію, кільце викидаємо. А тепер попробуйте, от кулак – це наша влада, а у нас в руках Україна, яка вибухає і розривається. Пружина чеки хоче здетонувати від гранати. І от візьміть еспандер, потримайте в руці – скільки ви втримаєте, і візьміть в руку гранату і потримайте.

Читайте також: САВЧЕНКО ПОРАДИЛА ЧОЛОВІКАМ НЕ МАРНУВАТИ НА НЕЇ ЧАСУ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook