Події
МВС знайшло вісім мішків архівів Партії регіонів

Архіви регіоналів були знайдені після пожежі в офісі партії взимку 2014 року, розповів Аваков.

Глава МВС Арсен Аваков заявив, що в лютому 2014 року відомство отримало вісім мішків архівів Партії регіонів, серед них і з “чорною бухгалтерією”, передає 112 Україна.

“Частина документів із цієї амбарної книги була вилучена і проходила через наші руки. Якби я хотів покривати свого співробітника, я б ці документи, напевно, відклав би в стіл. Частина документів в НАБУ потрапила, як ви знаєте, частина документів в лютому 2014 року – вісім мішків архіву ПР, які були виявлені після пожежі, – були винесені і передані нам. Ми їх розбирали, обсяг їх колосальний. Фігурують кілька неназваних прізвищ, розписки, кошториси. Цими питаннями займаються, наскільки я знаю, ГПУ і НАБУ”, – сказав він.

Аваков додав, що після того, як ці документи потрапили у МВС, вони були вивчені. “Ми як раз в цьому залі розкладали їх по всьому столу. Це повністю вкритий стіл такими стопками, де, у тому числі, фігурують кілька неназваних прізвищ, які не на слуху: це і розписки, і первинні документи, і кошториси з дискредитацією окремих політиків”, – розповів міністр.

При цьому Аваков підкреслив, що МВС не займається цими документами, оскільки в лютому 2015 року було прийняте рішення, що всі питання, що пов’язані з Майданом і фіксацією порушень, які були під час Революції гідності, були передані в ГПУ.

Читайте також:  Поліція з’ясувала, хто скоїв жахливе потрійне вбивство на Київщині (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook