fbpx
Події
МВС нахабно бреше щодо трагедії у Княжичах – експерт

Експерт із питань безпеки, журналіст Костянтин Стогній звинуватив керівництво Міністерства внутрішніх справ України у брехні щодо трагедії у Княжичах.

На думку Стогнія, керівництво Міністерства внутрішніх справ нахабно бреше про причини загибелі співробітників, оскільки випадковостей у запланованій операції бути не могло.

«Це цинічна брехня з перших же слів на трупах працівників охорони правопорядку», − підкреслив фахівець.

За його словами, операція планувалася заздалегідь, тому подібних «випадковостей» і збігів бути не могло.

Також він висловив сумніви з приводу того, що в машині могли перебувати розвідники. У МВС вони виконують секретні функції, і не їхня робота влаштовувати засідки на банди грабіжників.

При цьому журналіст зазначив: було очевидно і раніше, що реформа правоохоронної системи, зокрема МВС, веде до трагедії серед особового складу, оскільки в результаті у підрозділах відомства залишилися суцільно непідготовлені люди: «Ось це і є трагічні наслідки цієї реформи».

Крім того, журналіста здивувала позиція очільника МВС у цій трагічній ситуації: «Мені не зрозуміло, як можна було не повернутися з відрядження. Може, там якісь супер-важливі питання вирішувалися для безпеки країни, тому йому не до п’яти загиблих».

Читайте також: Мріяли служити в КОРДІ та писали пророчі рядки: ким були загиблі у Княжичах поліцейські

Джерело.

facebook