Політика
Муженко оцінив можливість наступу РФ найближчим часом

Керівник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України генерал-армії Віктор Муженко, перебуваючи у Брюсселі заявив, що на даний момент на Донбасі помітна активна передислокація ворожих бойових підрозділів проросійського напряму. Проте, за його словами, ознак того, що в найближчій перспективі має відбутися широкомасштабний наступ російських військ немає.

«На сьогоднішній день не спостерігається створення якихось потужних ударних угруповань на якихось окремих напрямках. Дійсно, здійснюється переміщення техніки та озброєння – через те, що ділянка українсько-російського кордону не контролюється, допуск місії ОБСЄ на сьогодні російською стороною і відповідними незаконними утвореннями бойкотується. Тому така можливість – перекидання техніки та озброєння і особового складу є реальною», – заявив Муженко.

Він зазначив, що у штаб-квартирі НАТО розповів про бачення можливих варіантів розвитку безпекової ситуації в Україні.

«Не йшлося лише про Донбас. Розглядалося ширше коло питань і більш широкий спектр військових загроз відносно України», – сказав Муженко. Він додав, що мова йшла не тільки про Донбас, а й про інші напрямки, які наразі можуть становити реальну загрозу для України.

Читайте також: Напередодні російської агресії Янукович влаштував масовий розпродаж зброї з армії.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook