Події
Моторошна подія: чоловік повісився на цвинтарі біля дружини,бо вона його покликала до себе

56-річного мешканця села Томашівці Калуського району на Івано-Франківщині, знайшли повішеним на сільському кладовищі. Чоловік висів на старій липі добу.

“Мав двоє коней, працював на заробітках по людях. Крім того раніше був гробовщиком у нас на цвинтарі, могили копав. Спокійний, врівноважений. Дуже дорожив своєю сім’єю. Мав троє синів, всі одружені. Молодший з жінкою та онуками жив біля нього. Своєю невісткою дуже тішився, хвалив її постійно”, – розповідає про покійного бухгалтер місцевої сільради Наталя.

Читайте також:СТРАШНА ДТП У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ: МАТІР ПЕРЕДЧУВАЛА СМЕРТЬ ДИТИНИ (ВІДЕО)

Чоловіка розшукувати почала невістка, після того як він не заночував дома. Разом із односельцями знайшли лише через добу, за високим бетонним парканом на старій липі.

“Кажуть люди, що останніми днями ходив і розказував, що йому сниться жінка і кличе його до себе. Вона померла від хвороби 6 років тому. Жив добре з нею. Але за такий час біль від втрати вже наче вщух. Чоловік не був алкоголіком. Але як кожний фірман, любив після роботи сто грам випити”, – додає жінка.

Правоохоронці наразі перевіряють інформацію про самогубство. З’ясовують всі обставини, чи бува не довів хтось чоловіка до такого вчинку.

Джерело.

Реклама

Related Post