Політика
Москвич про виступ Джамали: Я не дивився, але сьогодні подивився новини і зрозумів, що вона там кричала (відео)

Багато москвичів, опитані журналістом Сашком Сотником, заявили про те, що конкурс “Євробачення” став необ’єктивним і політично заангажованим, а тема її пісні “не для” Євробачення “.

При цьому частина людей відзначили, що виступ Джамали було дуже хорошим, але номер росіянина Сергія Лазарєва був “ефектніше”.

Читайте також: “На наступне Євробачення ми поїдемо на танках”, заявив російський журналіст.

“Всі, звичайно, вболівали за росіян, але все одно віддали … Почали прибалтам додавати і так далі”, – сказала опитана дівчинка.

При цьому були люди, які говорили, що Джамала виступила дуже достойно, а її пісня була єдиною, яка мала “хоч якийсь сенс”. а один з опитаних заявив, що на “Євробаченні” давили подіями в Україні.

“Тиснути на це на ” Євробаченні “, я вважаю, немає сенсу. Потрібно показувати свій талант. Але я, чесно кажучи, не дивився. Але сьогодні подивився новини і зрозумів, що вона там кричала. Ну тобто ноти, які вона співала, вона їх не тягнула “, – прокоментував він виступ Джамали.

Читайте також: Прикордонники влаштували Джамалі сюрприз: зворушливе відео.

На “Євробаченні 2016” здобула перемогу українська співачка Джамала, котра отримала від журі і глядачів 534 бали. Всього у фіналі конкурсу виступили представники 26 країн. Друге місце, набравши 511 балів, зайняла представниця Австралії Демі Їм, третє дісталося російському виконавцю Сергію Лазарєву, який набрав 491 бал.

Джамала виступала з піснею “1944”, що присвячена темі репресій сталінського режиму проти кримськотатарського народу – депортації 1944 року.

Читайте також: У Мінкульті розповіли, де Україна зустрічатиме “Євробачення-2017”.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook