Без рубрики
Москаль назвав ім’я другого підозрюваного у викраденні Тараса Познякова

Москаль: «Обидва підозрювані, яких розшукують у зв’язку зі зникненням Тараса Познякова, – представники «Правого сектору»

” Особи, яких розшукують у зв’язку зі зникненням Тараса Познякова з BlaBlaCar, є представниками «Правого сектору», – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Якщо точніше, то вони входили в «спецпідрозділ» «Сонечко», який брав участь у стрілянині в Мукачеві 11 липня минулого року. Один із них – громадянин Росії Луан Кінгісепп (позивний Лука), а другий – Дмитро Голуб (позивний Тоф), мешканець Чернівецької області.

Теперішній злочин є фактично відлунням Мукачівських подій, а також прямим результатом бездіяльності правоохоронних органів.

Які не захотіли затримати й притягнути до кримінальної відповідальності фейкового комбата Романа Стойку (позивний Чесний), хоча всім відомо його місцезнаходження. І не розшукують інших представників

«Правого сектору», що причетні до стрілянини в Мукачеві. Безкарність злочинців і бездіяльність правоохоронних органів породжує нові злочини – це давно всім відома аксіома”,- зазначив Генадій Москаль на своєму офіційному сайті.

Читайте також: Стало відомим ім’я підозрюваного в зникненні водія BlaBlaCar Тараса Позднякова (фото підозрюваного).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook