Дозвілля
Модель з пишними формами збирає гроші на благодійність (фото18+)

У мережі набирає популярність сторінка відомої 30-річної британської моделі Ріан Сагден. Вона родом з тихого передмістя Манчестера. Ще в юнацтві дівчині радили спробувати себе в модельному бізнесі.

Блондинка, незважаючи на струнку фігуру, володіє натуральним шостим розміром грудей. Свою кар’єру Ріан розпочала у відомому лондонському агентстві Саманти Бонд. Після перших кроків успіху, вона все ще продовжувала працювати системним адміністратором в маленькому рідному містечку Бєрі. Але в цій сфері красуня пропрацювала недовго та все ж таки подалася в модельну індустрію.

Читайте також:ВІДОМА МОДЕЛЬ НА ІНВАЛІДНОМУ ВІЗКУ ОЛЕКСАНДРА КУТАС СТАЛА РАДНИКОМ ФІЛАТОВА

Перший справжній успіх у кар’єрі моделі прийшов до Сагден в 2006-му році. Її відверті фото опублікували відразу кілька відомих журналів: Maxim, Loaded, Zoo та Nuts. Також вона знялася для документального серіалу BBC під назвою “Glamour Girls”. До 2012 року Ріан встигла засвітитися у 10-ти фільмах.

Красуня активно займається благодійністю, збираючи гроші для фонду “Get Kids Going”. Він допомагає дітям з обмеженими можливостями не сумувати, а займатися спортом та вести активний спосіб життя.

Джерело.

Реклама

Related Post