Події
Містичний міст закоханих у Черкасах, який притягує самогубців (відео)

У Черкаському парку є романтична і водночас моторошна місцина. Там за останні два тижні вкоротили собі віку двоє людей. Сумна статистика свідчить: із пішохідного переходу самогубці стрибають щороку, і виживають лише одиниці. А на поручнях вже з’явились написи із проханнями не стрибати.

Вдень цим сорокаметровим мостом прогулюються сімейні пари. Вночі він притягує відчайдухів-романтиків. Нещодавно Черкаси сколихнула жахлива звістка про два суїциди.

“Один із чоловіків загинув одразу на місці. Йому було 19 років. За життя іншого самогубця боролися медики. Але, на жаль, і цей чоловік помер у лікарні. До таких вчинків людей спонукають емоції, нерозділене кохання, часто помножене на алкоголь”,— розповіла речниця патрульної поліції Черкас Зоя Вовк.

Читайте також: Військовий скоїв дуже моторошне самогубство

Про містику мосту кохання говорять черкаські науковці. Володимир Поліщук переконує, негативна аура парку – радянський спадок. У 30 роках минулого століття кадебісти розстрілювали тут людей.

Завадити самогубцям планували у міській раді. Хотіли уздовж кріплення мосту встановити сітки. Але тут знайшовся камінь спотикання.

“Є екстремали, які можуть спеціально стрибати у цю сітку. В якийсь момент вона може не витримати. Згодом будуть шукати хто винен, чому ця сітка не витримала. Тому від цієї ідеї вирішили відмовитись”, — пояснив директор КП “Дирекція парків” Володимир Стойко.

Після останніх самогубств містяни готові вдатися навіть до незвичайних рішень. Дехто пропонує освятити загадкову територію. Утім наразі знайшли більш практичний вихід. На ніч зачинятимуть міст металевими воротами. Їх встановлять за кілька тижнів.

Читайте також: Працівникам зоопарку довелося вбити двох левів, щоб врятувати самогубця (відео+18)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook