fbpx
Політика
Мірошниченко прокоментував проросійські погляди своєї дружини

Дружину екс-депутата від партії “Свобода” Ігоря Мірошниченка звинуватили в симпатіях до Росії та поїздках у Москву.

Про це написав журналіст Максим Юр’єв.

Він помоніторив сторінки дружини екс-нардепа Яни Мірошниченко у соцмережах і виявив чимало “підозрілих” фото.

Мірошниченко

Екс-нардеп заявив, що його дружина стала україномовною і повністю поділяє його націоналістичні погляди

Дружину колишнього народного депутата від партії ВО “Свобода” Ігоря Мірошниченка звинуватили в симпатіях до Росії і поїздках в Москву. Ось як екс-нардеп пояснив ситуацію в соцмережах:

“За два десятки років публічності в тележурналістиці, спорті й політиці я звик до того, що все моє особисте життя суспільство досліджує з лупою, перемиває мені кісточки, та обговорює поза очі. А от звикнути до непорядності деяких людей, що заради пошуку дешевих сенсацій та самопіару здатні звинувачувати залежно від коньюнктури у взаємовиключних речах і всіх смертних гріхах – ніяк не вдається.

Спочатку всі гуртом ліпили з мене образ твердолобого обмеженого та не здатного сприймати інакших, ніж сам людей, такого собі фошизда. Але варто було життєвим вчинком спростувати всі закиди, як загаласували про неперебірливість та безпринципність.

Рік тому я познайомився з Яною Левицькою. Українка з Іллічівська, яка проживши значну частину свого життя в Одесі, як і більшість тамтешніх була російськомовною та переважна кількість усіх співгромадян – аполітичною. Не відвідувала Майдани, чи антимайдани, не брала участі в політичних акціях за гроші, працюючи в журналістиці – просто виконувала редакційні завдання.

В буденному житті вона, майже як всі дівчата й жінки, віддавала перевагу не агітаційним наметам, а концертам, театральним виставам, кіно й світським заходам. Кілька років тому мала достатньо тривалі стосунки з футболістом завжди огидної мені збірної з завжди ворожої для мене країни, яку ще два-три роки тому більшість у нас наввипередки називала як не старшим братом, так найстратегічнішим партнером.

Рік стосунків з Яною став переломним для нас обох: вона практично стала україномовною, політично активною і свідомою націоналісткою, а я – чи не вперше в житті відчув підтримку коханої людини, яка затишні будні удома та гучні вечірки в клубах без роздумів проміняла на холодні агітнамети та не завжди безпечні й геть не розважальні політичні акції. Тепер ми подружжя, в якому мої незламні принципи доповнились коханням та стосунками, за які я вдячний своїй дружині.

А закиди щодо її минулого особистого життя, та звинувачення в не любові до України з вуст досі рускаязичних недопатріотов звучать якось особливо смішно. Не шукайте сенсацій там, де їх нема, а сідайте за буквар і починайте жити для країни не словами, а вчинками. Любов переможе. І Україна в любові до неї – також!!!”

Читайте також: Викладач львівської академії сухопутних військ жорстоко покалічив першокурсника (відео).

Джерело.