Політика
Міністр культури: Україна може збагатити Європу

Ментально і традиційно Україна давно є країною з європейським мисленням, упевнений Євген Нищук.

Міністр культури Євген Нищук вважає, що завдяки величезному людському потенціалу Україна може збагатити Європу. Про це він заявив Укрінформу на святкуванні Дня Європи в Києві.

“Незважаючи на всі складнощі, які в нас є на сході, незважаючи на політичні, побутові проблеми, ми все одно не втрачаємо надію (на вступ до ЄС – ред.). Ми є непохитними борцями за те, щоб Європа нас перш за все визнавала, тримала відкритими двері, усвідомлювала, що тут насправді дуже прогресивний потужний людський потенціал і ресурс”, – сказав Нищук.

Читайте також: Чергове дно російської пропаганди: На зміну “распятому мальчику” прийшов флешмоб “Сбрось бабку с поезда” (відео).

Він також висловив побажання, щоб на шляху України до Європи не було бюрократії як у Нідерландах, “прокачаних певними силами”.

“Ми мали б продемонструвати нідерландцям, що, шановні, ви, навпаки, просіть нас, запрошуйте нас, тому що ми збагатимо Європу”, – переконаний Нищук.

Він нагадав, що хоча Україна і не є повноцінним членом ЄС, вона асоційований член європейської спільноти.

На його думку, це є доказом того, що ментально і традиційно Україна давно є країною з європейським мисленням.

“Але Європа ще не до кінця усвідомила, що хлопці, яких ми називаємо Героями Небесної Сотні, а також ті, які загинули на сході, поклали життя за цінності, прописані в європейських деклараціях. Це захист свободи і власної гідності”, – резюмував міністр культури.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook