Політика
Міністр інформації вибачився за слова свого заступника

Міністр інформаційної політики Юрій Стець переконаний, що його заступник Тетяна Попова некоректно повелась у конфлікті навколо сайту “Миротворець” та вибачився перед волонтерами за її висловлювання.

Вибачення міністр опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“Я очікував ці дні, що Тетяна Попова зрозуміє, що мудрість політика або чиновника полягає в тому, що треба визнавати свої помилки. На жаль, цього не сталось. Таню, ми не маємо права використовувати інформаційні волонтерські організації для власного піару… українська влада, представниками якої ми з тобою є, має бути вдячна українським волонтерам за їхню діяльність”, — зазначив Стець.

Як зазначив член уряду, думка Попової не була офіційною позицією міністерства, однак він все одно просить вибачення за слова своєї підлеглої.

“В жодному разі, наші офіційні заяви чи просто коментарі в соцмережах, навіть, якщо нас провокують, не можуть ображати громадян — патріотів України. І хоча наговорене за цей час є лише твоєю, а не офіційною позицією МІП, варто було б вибачитись. Ок, я зроблю це за тебе. Отже, хочу принести вибачення всім патріотам, інформаційним волонтерам. Всім тим, кому коментарі Тетяни Попової видалися зневажливими”,— написав Стець.

Читайте також: Сайт “Миротворець” виклав особисті дані найкращих журналістів світу: назріває скандал.

Джерело.

Реклама

Related Post