Події
Метанол для вбивчого алкоголю до України завезли з Росії – ДФС

Жертвами отруйного коктейлю стали вже 38 людей.

Метанол, що був однією зі складових сурогату, від вживання якого в Україні вже загинули 38 людей, був ввезений з РФ.

Про це повідомив перший заступник глави Державної фіскальної служби Сергій Білан.

За його словами, метиловий спирт для отруйного алкоголю поставляли з Сєвєродонецька на Луганщині. Сюди метанол завозили із Росії.

“Канал надходження у Харківську область метилового спирту, що став основним інгредієнтом смертельного “коктейлю”, від якого вже померло 38 людей, встановлено. Він поставлявся з одного з підприємств Луганської області, розташованого у Сєверодонецьку. Це підприємство, що офіційно займається, зокрема, і продажем метанолу, ввозило зазначену продукцію з Російської Федерації”, – написав Білан на своїй сторінці у Facebook.

Він додав, що для транспортування вказаної речовини необхідні спеціальні умови та дозвільні документи.

“У цьому випадку посадова особа сєверодонецького підприємства за готівку незаконно реалізовувала метанол знайомому посереднику, який перепродав його безпосередньому організатору виготовлення сурогату, отримуючи гроші на картку. В даний час також встановлений і допитаний водій, який перевозив спирт. При цьому в наданих йому фіктивних супровідних документах було вказано, що він нібито перевозив іншу рідину”, – пояснив заступник глави ДФС.

Загалом виробнику сурогату продали більше п’яти тонн метанолу. Наразі посередник дав покази у справі та зізнався у скоєному. “За місцем його проживання вже проведено обшук. А саме у цю мить триває обшук й на зазначеному підприємстві”, – написав Білан.

Читайте також: Стали відомі моторошні подробиці смертей від отруйного алкоголю (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook