fbpx
Дозвілля
Мережу підірвало інтерв’ю священника про небезпеку тату, техно та Гаррі Поттер

Серед користувачів соціальних мереж набуває популярність інтерв’ю зі священником Євгеном Ейсмантом щодо татуювань.

Як вказано у тексті, опублікованому на сайті Католицький Медіа-Центр, священнослужитель цілком серйозно стверджує, що татуювання можуть впливати на поведінку людини.

— У моїй практиці був випадок, коли дівчина для краси зробила на плечі татуювання метелика. Потім десь через місяць, може більше, вона стала залежною від сексу. Вона шукала в кожному предметі або людині спосіб задоволення своїх сексуальних потреб. Не знаючи, що з цим робити, ця дівчина прийшла до священика і попросила про заступницьку молитву. У той час я ще був дияконом, і цей священик взяв мене на допомогу, щоб також молитися за неї. Дівчина розповіла нам свою історію (історію з тату — Ред.). І коли ми після почали в цій історії розбиратися, виявилося, що в Єгипті метелик означав богиню сексу. Виходить, що ця дівчина, не знаючи, зробила таке татуювання і тим самим відчинила кватирку злому духові. Потім вона під час молитви відреклася від усього цього і стала вільною. Після вивела це татуювання, — стверджує отець Євген.

Читайте також:ДЕКІЛЬКА ТИПІВ ГАЛИЦЬКОЇ ПОБОЖНОСТІ

За його словами, «у 30-ти відсотків населення Європи є тату. Але нам не потрібно гнатися в цьому плані за Європою».

Також священник згадує Гаррі Поттера та музику у стилі техно.

— Ми не можемо сказати, наприклад, що гріхом є читання книг про Гаррі Поттера, але ми знаємо, що в цій книзі є закриті обряди чаш, що людина, читаючи це, може стати частково поневолена. Також слухання музики техно. Це не гріх. Але, якщо довго слухати таку музику або брати участь у техно-концертах, які є посвяченням злу, можна також стати невільником злого духа, — переконує священнослужитель.

Джерело.

Related Post

facebook