fbpx
Столиця
Мера Києва спіткала неприємність

Мера Києва Віталія Кличка оштрафували на 640 гривень за неповагу до суду, оскільки він вчетверте не з’явився до Дарницького суду, куди його викликали в якості свідка у кримінальній справі щодо скандальної забудови на Осокорках. Про це повідомив активіст Володимир Тищенко на своєму каналі у You Tube.

“Через очевидну неповагу до суду голови президентської партії суддя Дарницького районного суду Любов Сизова оштрафувала Кличка на 640 гривень та знову виписала йому повістку”, – написав він. “Через очевидну неповагу до суду, суддя Дарницького районного суду Любов Сизова оштрафувала Кличка на 640 гривень та знову виписала йому повістку”, – написав він.

За словами Тищенка, Кличку вручили повістку до суду на засіданні Київради 9 лютого, однак на засідання суду 10 лютого мер все одно не прийшов.

“Причиною ухиляння мера від суду є те, що він не бажає свідчити у даній справі, оскільки йому доведеться визнати свою бездіяльність, внаслідок якої були травмовані десятки киян на Осокорках. Тоді громада знесла незаконно встановлений паркан біля станції метро Осокорки, який охороняли десятки “тітушок” забудовника, що й спричинило масову бійню”, – пояснив Тищенко.

Він також додав, що скільки Кличко є основним свідком по даній справі, то у разі, якщо він вп’яте проігнорує повістку, у судді не залишиться іншого вибору, як задовольнити його клопотання про примусовий привід мера.

“Аналогічна ситуація спіткала і ще одного свідка, депутата Верховної Ради Дмитра Білоцерковця, якого також за неповагу до суду оштрафували та знову викликали до суду 6 березня”, – підсумував Тищенко.

Читайте також: “Мамо, не треба”. З’явились подробиці трагедії самогубці, яка викинула дитину і котів (відео)

Джерело.

Related Post

facebook