Без рубрики
Медичний скандал у Борисполі: швидка не приїхала до малюка з пневмонією

Лікар місцевої станції екстреної медичної допомоги Олександр Розембовський відмовився надати карету швидкої для госпіталізації тримісячної дитини, в якої стрімко прогресувала пневмонія.

Сергій Гончар, батько 3-місячної Софійки, досі в розпачі від пережитого кілька днів тому. У дитини раптово піднялась висока температура, вона почала задихатись, у важкому стані її привезли до центральної райлікарні Борисполя, медики діагностували пневмонію.

Стабілізувавши стан дитини, медики підготували її для транспортування в обласну лікарню  Боярки. Подзвонили на швидку, де є нові спеціалізовані автомобілі, однак їм категорично відмовили.

Головний лікар бориспільської швидкої Олександр Розембовський відмовився надати швидку. Вмовляння колег надати транспорт і бригаду для перевезення 3-місячної Софії на лікаря не подіяли.

Медики з районої лікарні прийшли поговорити з ним особисто, на що той викликав поліцію – нібито приміщення хочуть захопити рейдери. Та ледь не спровокував бійку, зірвавши бейджик в колеги з ЦРЛ.

Аби врятувати немовля його терміново відвезли до обласної лікарні на старій газелі ЦРЛ, тоді як новенькі Пежо залишились в гаражі “швидкої”. Натомість сам Олександр Розембовський наполягає – везти дитину до Боярки мали на транспорті районної лікарні.

Лікар діяв всупереч постанови Кабміну – коментують ситуацію в департаменті охорони здоров`я Київщини.

Після офіційного зверненням лікарів ЦРЛ він мав надати транспорт та забезпечити медичний супровід хворого немовля до обласної лікарні.

Подібні випадки не поодинокі, кажуть в ЦРЛ Борисполя. Один з останніх – порада від диспечера 103 їхати народжувати на власному авто.

В обласній адміністрації пообіцяли розібратися в ситуації та нарешті звернути увагу на роботу керівника бориспільської швидкої.

Читайте також: Померти під лікарнею? Медики Івано-Франківської ОДКЛ відмовилися допомогти людині під час приступу на вулиці (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook