fbpx
Дозвілля
Мед+кориця – смачний рецепт профілактики й довголіття

Ложечка цієї суміші знижує рівень холестерину в крові, покращує ритм серцевих скорочень! Ця смакота – ефективний засіб при лікуванні ряду захворювань, який до того ж дуже смачний. Чому б не використати його з метою профілактики, не чекаючи хвороб?

Склад «смачних ліків» простий – мед і кориця. Властивості меду вивчені вже давно, його хімічний склад захоплює, при тривалому застосуванні він має яскраво виражений лікувальний і профілактичний ефект. Для приготування потрібно взяти мед і корицю в співвідношенні 5 до 1, тобто на 5 ложок меду 1 ложку кориці, або будь-який інший обсяг в цьому співвідношенні. І просто перемішати. Смачний і корисний продукт готовий!

Якщо щодня з’їдати ложечку цієї суміші, намазану на бездріжджовий хлібець за 20 хвилин до сніданку або навіть замість сніданку, то знижується рівень холестерину в крові, поліпшується ритм серцевих скорочень. Артерії і вени, що втрачають з віком свою еластичність (а це призводить до порушення внутрішньо судинного тиску) також покращують свій стан. Ну а у кого немає подібних порушень здоров’я, чому б не подбати про профілактику?

Якщо наведений приклад – мало вагомий аргумент, щоб включити це чудо-ласощі в свій раціон, то існує ще кілька. У літніх людей, які регулярно приймають мед і корицю, поліпшується концентрація уваги, підвищуються життєві функції. У таких випадках мед з корицею приймають вранці натще і в 15 годин, розвівши половину столової ложки суміші в склянці теплої води.

Дуже корисно і ефективно  при артриті – 2 ложки меду і 1 маленьку ложку кориці розвести в склянці теплої води. Результат від вживання такого напою буде вже помітний через тиждень. При шкірних захворюваннях (екзема, грибок та ін.) – суміш меду і кориці в рівних пропорціях можна наносити на уражені ділянки шкіри. При випаданні волосся суміш з 1 столової ложки меду і 1 чайної ложки кориці з додаванням трохи розігрітої оливкової олії наносять на корені волосся. Змити через 15 хвилин. При застуді, грипі, при розладах шлунка, при підвищеному газоутворення – в цих випадках теж допоможе суміш меду з корицею.

Виявлено, що прийом однієї столової ложки меду і однієї чайної ложки кориці 3 рази в день успішно лікує рак шлунка і кісток!

Рецепт довгого життя. Чай, приготовлений з меду і кориці, уповільнює наступ старіння організму. Готується він так. 1 ложку кориці заварюють трьома склянками гарячої води. Після того, як настій охолоне до 50 градусів, додати 4 ложки меду. Пити цей чай 3-4 рази на день.

Будьте здорові!

Читайте також: 10 сигналів від щитовидної залози

Джерело.