fbpx
Без рубрики
«Мажорів з BMW» поліція розстрілювала з відстані 5 метрів і коли авто вже зупинилося – адвокат(Відео).

На відеозаписі погоні патрульної поліції за автомобілем BMW, яка сталася в Києві в ніч на 7 лютого і закінчилася смертю 17-річного хлопця, видно, як один з поліцейських стріляє в машину, яка стоїть на місці. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив представник потерпілих, адвокат Анатолій Башловка.

“Я зараз у прокуратурі, і ми дивимося відео, слідство надало можливість ознайомитися з відео, з матеріалами. Йде повне співробітництво. На сьогоднішній день відбуваються слідчі дії, і слідство зайняло адекватну позицію. Відео є, можна чітко сказати, що постріли почали робити, скоріш за все, який був смертельний, в стоячий автомобіль спереду, на відстані близько 5 м до лобового скла. Стріляли не по колесам, стріляли спереду автомобіля, фактично в пасажира.”, – сказав Башловка.

За його словами, на відеозаписі видно, що, як тільки пролунали постріли, BMW від’їхав назад і відразу зупинився.

Також адвокат назвав брехнею заяву керівництва Національної поліції про те, що патрульні під час погоні законно застосували вогнепальну зброю.

Крім того, представник потерпілих наголосив на необхідності проведення низки експертиз, які допоможуть уникнути можливих маніпуляцій та спекуляцій.

Інший адвокат потерпілих процитував на своїй сторінці у Фейсбук фразу поліцейського: “братка, ми хотели с тобой пострелять, я уже пострелял, у меня патронов не осталось… Я завалил этого пидора“.

Ночная погоня – сафари полицаев Киева за нашкодившими малолетками. Официальная информация. Часть 1. “Братка, я уже постр…

Опубліковано Taras Lamakh 12 лютого 2016 р.

Раніше “Дорожній контроль” розмістив запис перемовин поліцейських під час переслідування BMW.

Джерело.

Реклама