fbpx
Події
Мати лягла спати поруч з 9-місячною донькою, а вранці виявила її обгорілий труп

У російському Єкатеринбурзі за дивних обставин загинула 9-місячна дівчинка, повідомили з СУ СКР по Свердловській області.

33-річна мати дитини і її 51-річний співмешканець проживали разом зі своєю 9-місячною донькою в орендованій кімнаті. Дівчинку, вже мертвою, вранці 14 січня під батареєю центрального опалення виявила її матір.

За фактом смерті дитини проводиться дослідча перевірка.

Слід зазначити, що дівчинка спала в одному ліжку зі своїми батьками, оскільки коштів на покупку дитячого ліжечка у них не було. Ліжко  встановлене ​​поруч з батареєю. Мати вкладала між спальним місцем і стіною з батареєю подушку.

Вже встановлено, що житлове приміщення, в якому проживала сім’я, не було обладнане для проживання маленької дитини. До того ж, як виявилося, батько дівчинки – нелегальний мігрант.

Як повідомили представники СК, експертиза встановила, що опіки на тілі дитини посмертні. Тобто вони отримані після того, як дитина померла. Проводитиметься додаткова експертиза, а також розтин.

Читайте також:У ХАРКОВІ СЕМЕРО ЛЮДЕЙ ОТРУЇЛИСЯ НЕВІДОМОЮ РЕЧОВИНОЮ, СЕРЕД НИХ- ДИТИНА

«Про кримінальну смерть дитини говорити не доводиться, тому справа не порушена, поки проводиться перевірка слідчим відділом по Залізничному районі міста Єкатеринбурга», – повідомив старший помічник керівника СКР по Свердловській області Олександр Шульга.

Джерело.

Related Post

facebook