fbpx
Події
Маму юної випускниці переконали відеодокази слідчих у винуватості підсудного

Щоб заспокоїти громаду і розповісти мешканцям селища те, що дозволяє слідство, начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол та начальник слідства Володимир Галевич зустрічалися 4 липня з батьками вбuтої дівчинки, пише видання 20 хвилин.

Вони продемонстрували  матеріали справи, а також відеодокази, які вказують на безпосередню причетність до злoчину шістнадцятилітнього хлопця. Рідні дівчинки переконалася в тому, що затримана особа, а саме неповнолітній студент, причетний до вбuвства. Приїжджали керівники головного управління області і у смт. Вишнівець.

Вони планували під час прийому громадян поспілкуватися з місцевим населенням, аби зняти напругу, відповісти на запитання. Під поліцейську станцію прийшло близько 150 людей, а також родина хлопця, якого звинувачують у вбuвстві. Вони підняли шум та перешкоджали у проведенні зустрічі громадян. На жодні аргументи представників поліції натовп не реагував і не слухав.

Проте зустрітися з людьми керівникам ГУНП області вдалося. В приміщенні селищної ради Олександр Богомол та Володимир Галевич почергово спілкувалися з групами людей, з учнівськими колективами. Олександр Богомол звертається до громади не вестися на провокації та не вірити чуткам, які розповсюджуються в соцмережах.

Читайте також: «Знайшли цапа відбувайла і справу шиють», -зізнання матері підозрюваного у вбuвcтвi Ірини Мукоїди

Керівник поліції стверджує, що ніхто підoзрюваного не бuв та не змушував давати неправдиві свідчення. Докази, які вдалося зібрати, доводять причетність неповнолітнього до вбuвства.

Керівник поліції просить не робити поспішних висновків, а дочекатися результатів сyдово-медичної експeртизи. Слідство триває.

Реклама

Related Post

facebook