Без рубрики
Мама п’ятірні знялася в першій фотосесії зі своїми малюками

Австралійка Кім Тукки народила п’ятірню в січні, а днями жінка поділилася першими професійними знімками своїх малюків.

Кім Тукки та її малюки

Про те, що вона вагітна п’ятірнею, 26-річна Кім дізналася в серпні 2015 року. Для молодої жінки це стало справжнім сюрпризом, так як вона завагітніла природним шляхом.

28 січня Кім Тукки народила Тіффані, Пенелопу, Беатрікс, Аллі, і Кіт – п’ятьох здорових малюків, які вже встигли знятися у своїй першій фотосесії, автором якої виступила австралійський фотограф Ерін Елізабет Хоскінс.

Під час вагітності Кім щодня вживала по шість тисяч калорій, щоб її малюки отримували достатню кількість поживних речовин для росту і розвитку. На 24 тижні вагітності вона знялася у фотосесії , знімки з якої облетіли весь світ і прославили Тукки.

завантаження (6)

262889_3

Пологи Кім тривали дві хвилини – їй зробили плановий кесарів розтин. В даний момет молода мама сімох дітей (до народження п’ятірні у Кім та її чоловіка вже було двоє дітей) і її чоловік збирають гроші на новий автомобіль, так як вони не можуть здійснити навіть плановий візит до педіатра – для цього їм потрібно три автомобіля.

Читайте також: Рідний батько викрав семимісячного сина, коли той був вдома із нянею. Через 3 роки пошуків, мати повернула собі сина.

Джерело.

 

Реклама

Related Post