Політика
“Мама благала не йти на війну”: з’явилися подробиці про загиблого 18-річного бійця АТО

Стали відомі подробиці про життя вісімнадцятирічного бійця АТО Володимира Князева із села Бортники Львівської області, який загинув у понеділок, 13 березня, на Донбасі.

Про них повідомляє “Високий замок”.

Зазначається, що в родини Князевих п’ятеро дітей. Мама працює у лікарні, батько – будівельник. Родина забезпечена.

Князев був контрактником. Він мріяв вступити до Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

“У дитинстві брат був розбишакою. Спершу мріяв бути поліцейським, а потім твердо вирішив, що вступить до Академії сухопутних військ. Понад усе мріяв бути військовим”, – розповів брат Володі Іван.

Він зазначив, що юнак дуже хотів воювати на Донбасі.

“Як тільки йому виповнилося 18 років, наступного дня побіг писати заяву до військкомату. Мама плакала, благала цього не робити. Казала, ти ще такий малий. Мама навіть порвала одну заяву. Він потайки другу заяву написав…” – розповів Іван.

Князев учився на бармена, був час, коли навіть хотів стати священиком, але про військову кар’єру не переставав мріяти.

Читайте також: “Уродство”: Білозір збурила мережу коментарем щодо російської конкурсантки на “Євробаченні”

“Дитина виховувалася у порядній сім’ї. Хлопець – працьовитий, старанний, культурний і наполегливий. Мамі на кухні допомагав і у полі працював. Колись навіть хотів стати священиком. У церкві прислуговував. А потім як задумав, що піде на фронт і стане військовим, так до цієї мети і йшов. Таким був упертим. Коли приїхав взимку у відпустку, все йому на місці не сиділося. Казав: “Там мої побратими, вони у небезпеці, а я вдома відсиджуюсь”. Усе хотів їхати назад на схід. Був стривожений. Казав, що аж спати не може”, – розповіла сусідка родини.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook