fbpx
Політика
Максимум вибачусь: Притула розповів, як прокурор “врегулював” інцидент із пом’ятим авто АТОшника

Автомобіль з прокурорським номером трохи пошкодив двері автомобіля друга українського шоумена Сергія Притули.

Але водій, замість того, щоб розібратися в такій нескладній ситуації, заявив, що може максимум вибачитися.

Про це Притула написав на своїй сторінці в Facebook.

“І тут дзвонить помічник/водій мого товариша і повідомляє наступне, мовляв, щойно його машину трохи зачепили іншим авто, а конкретніше, з поруч запаркованої іномарки виходив пасажир і, відкриваючи дверцята, трохи деформував дверку авто мого знайомого. Ситуація банальна, далі нікуди. Зазвичай подібні “розрулюються” дуже швидко, особливо, якщо тачки застраховані”, – написав він.

“Проте на прохання “нашого” водія залишитися і розібратися за фактом зробленого, сивочолий чоловік (водій авто, що паркувалося) сказав: “Можу максимум – це вибачитися”. А потім недвозначно кивнув головою в лобове скло і попрямував до ресторану в компанії, очевидно, дуже хороших і порядних людей, які повністю розділили його позицію щодо врегулювання інциденту”, – розповів Притула.

Він зазначив, що “це ж навіть не ДТП. Це банальна “могаричева” справа! Це ситуація, яка вирішується з посмішкою і навіть нерви не псуються. Це навіть не причина для сварки. Але, як виявилося, підстава для демонстрації своїх можливостей і статусу”.

Шоумен додав, що прокурор “вирішив” співпрацювати з поліцією, тільки коли поговорити з ним прийшов нардеп Борислав Береза.

“Слабого (Сашу) принизити, перед сильним (нардепом) прогнутися. “Люблю” таких з дитинства”, – зазначив Притула.

Як видно із запису, друг Притули – боєць АТО.

“А розумієш ти, прокурор, що своє зневажливе “можу вибачитися” ти кинув у бік Сашка (водія), який за тебе, прокурор, і за твою веселу компанію в стійких рядах “правосеків” місив бруд у Слов*янську, Пісках і Карлівці та, на відміну від багатьох твоїх колег, прокурор, про статус УБД тільки мріє”, – написав шоумен.

машина

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook