Події
Мафіозна війна: журналісти дізналися нові версії кривавого вбивства бізнесмена в Києві (відео)

Після смерті бізнесмена залишилося близько 3 десятків кредиторів, яким він винен від 100 000 доларів до півмільйона. В Одесі бізнесмена Олександра Ряжева, якого нещодавно розстріляли у Києві, пам’ятають як ресторатора, пише ТСН

Там він володів кількома закладами, але у ресторанах кажуть, що цей бізнес Ряжев продав кілька років тому, йдеться у сюжеті “Гроші”. Така ж ситуація і з квартирами в Одесі, де сусіди Ряжева пам’ятають, але зізнаються, що не бачили давно.

Читайте також: Розстріл бізнесмена в Києві: що відомо про загиблого

Таким чином, імовірно, що Ряжев зовсім перебрався з Одеси до столиці. Своєю чергою, історію розстріляного бізнесмена на умовах анонімності журналістам розповіла людина, яка має стосунок до кримінального світу.

Чоловік підтвердив версію, яка шириться Інтернетом: Ряжев має давні зв’язки із криміналом. На початку своєї “кар’єри” він дурив довірливих гостей Одеси, а за зухвалість та  нахабство отримав у кримінальному світі  прізвисько “Беня”, на честь легендарного одеського злодія Бені Крика.

Зазначається, що піднесення кар’єри Ряжева почалося після зустрічі із чеченським кримінальним авторитетом Абу Арчаковим. Схоже, саме його гроші  він і відмивав через мережу ресторанів. Кримінальний тандем працював успішно, поки наприкінці 90-х уже звиклий до великих грошей Ряжев не захопився класичним одеським хобі – картами, а грати почав з розмахом.

Гравець у карти переконує, що за борги за гру, навіть дуже великі, не розстрілюють, бо потім усе життя з боржника можна вимагати борг. Володимир, який має загальний стаж ув’язнення 15 років каже, що на його очах за картковим столом люди робили жахливі вчинки.

Кажуть, що коли Ряжев програвав, то кидав на гроші партнерів по бізнесу та навіть постачальників  власних ресторанів. Після його смерті залишилося близько 3 десятки кредиторів, яким Ряжев винен від 100 000 доларів до півмільйона, але за борги в бізнесі теж не розстрілюють посеред столиці. “Якщо я не хочу платити або відмовляюся, або ж твої люди просто карають мене, або ж є такі, які називаються третейські судді. Вони “розрулюють” всі сформовані ситуації в криміналі – так вони контролюють і гру”, – підкреслює Володимир.

У  кримінальних колах ширяться чутки, що останніми роками Ряжев  почав ставити на кону гроші інвестора. Володимир підкреслює, гроші з кримінального “общака” розподіляють тільки  на загальних зборах всієї кримінальної організації.  Ніхто не може взяти їх без дозволу та витратити на власний розсуд, тим більше на гру. “Якщо він програв загальні гроші або ж щось зробив з ними, то за це його можуть вже і вбити”, – каже Володимир.

Читайте також: VIP-піп: ЗМІ показали елітне майно на мільйони головного священика Харківщини (відео)

Якщо таке трапляється, то члени злодійського клану таки збираються, але щоб вирішити, що робити з порушником закону. “Це рішення має прийняти колектив. І цей же колектив має винести йому смертний вирок, лише так”, – коментує Володимир.

Реклама

Related Post

facebook