fbpx
Події
“Людина-сова”: мережу вразив хлопчик, який вміє повертати голову на 180 градусів (відео)

Користувачів YouTube підкорив 14-річний Мухаммад Самір із пакистанського міста Карачі, який вміє повертати голову на 180 градусів.

Як пише obozrevatel, хлопчик вміє дивитися, що відбувається позаду нього.

За словами Мухаммада, якого називають “людина-сова”, коли йому було шість або сім років, він побачив у голлівудському фільмі жaхiв, як актор повертає голову на 180 градусів, щоб озирнутися.

“Мене це захопило. Я почав займатися цим і протягом декількох місяців я зміг це повторити. Моя мати вдaрuла мене, коли вона побачила, як я це роблю, і сказала мені, щоб я ніколи не робив цього знову, оскільки я міг би пошкодити шию, але з часом вона зрозуміла, що це дар від Бога. Моя мрія – як цей актор працювати в голлівудських фільмах жaхiв”, – розповів хлопець.

Читайте також: ПРО ЩО МОЖЕ РОЗПОВІСТИ ВАШ УЛЮБЛЕНИЙ КОЛІР В ОДЯЗІ

Нині Самір кинув навчання, приєднавшись до танцювальній групи Dangerous Boys (“Небезпечні хлопчики”). Він є єдиним годувальником сім’ї після того, як батько переніс два iнфaркти і не зміг більше працювати. Хлопчик запевняє, що заробляє своїми талантами, щоб його чотири сестри змогли продовжувати навчання.

Мухаммад разом з іншими учасниками танцювального гурту виступає на різних шоу по всьому Карачі. За кожен виступ він отримує від 6 до 10 фунтів стерлінгів (від 210 до 350 грн). За місяць підліток заробляє від 100 до 120 фунтів (3500 – 4200 грн).

Крім “совиної” навички, Самір розвиває свої танцювальні навички, гімнастичні трюки та акторську майстерність, щоб реалізувати свою мрію – стати актором “великого екрану”.