Без рубрики
Любов до красивих автомобілів

Недарма кажуть, що дорослі люди, це великі діти, у яких мало що змінюється в їх поведінці, а змінюються лише іграшки. Автомобіль безсумнівно одна з таких іграшок і нехай звичайно не всі, але дуже багато хто відчуває любов до авто, мріючи мати красивий і стильний автомобіль, можна навіть сказати крутий, а разом з ним і в іншому хочеться виділитися.

Ну а що ж сам із себе представляє автомобіль? Та це друзі, не більше адже чим засіб пересування чи не так, але разом з тим, підкреслити статус свого власника він може, ну або міг, враховуючи той факт, що сьогодні майже кожен може дозволити собі купити дуже хорошу машину в кредит.

Чи варто приділяти автомобілю уваги більше необхідного і любити його як свою дитину, ну, тут звичайно палиця з двома кінцями, з одного боку начебто і немає нічого в цьому поганого, ну а з іншого, пора б і вирости з цього . Ну адже ця любов до авто, ні чим не відрізняється від любові до будь-яким іншим речам не так, людині достатньо подивитися на фото авто і його вже розпирає купити собі автомобіль.

Потім, коли йому старий авто набридне, йому вже хочеться іншу машину, потім ще одну, натомість обридлої і так далі.

Друзі, ну ми ж з вами не автомобілі колекціонувати народилися, як би є у вас автомобіль і добре, навіщо робити з цього культ життя, будьте простіше і дивіться на речі без особливої пристрасті, вони всього лише речі.

Ну а купити автомобіль як ми вже сказали, сьогодні не становить великої праці, машини продаються на різних умовах, а вже якщо говорити про старому авто, то це взагалі може бути автомобіль за копійки. Так що обзавестися залізним конем не проблема, це вже давно не розкіш, як було раніше, навіть що стосується автомобілів престижних марок, так що особливо любити їх не варто.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook