fbpx
Здоров'я
Лужна вода для профілактики і лікування хвороб: як приготувати і вживати

У повсякденному житті ми рідко стежимо за тим, що їмо. Внаслідок цього в нашому організмі підвищується рівень кислотності, який провокує болі в різних частинах тiла, погіршення тpавлення, поширення шкідливих бактерій.

Цього можна уникнути, якщо використовувати лужну воду, яка допоможе в профілактиці багатьох захворювань. Пропонуємо її рецепт!

Що таке лужна вода, і чим вона корисна

Лужну воду ще називають живою водою, адже в її складі містяться елементи, які, проникаючи в клітини людського організму, насичують їх, і покращують загальне самопочуття. Вона без перебільшення сприяє не тільки виведенню токсичних речовин, але і допомагає навіть в старшому віці виглядати молодо і свіжо.

За рахунок речовин, що містяться в даній воді, регулюється кислотно-лужний баланс, збільшується кількість лугу, що сприяє уповільненню розвитку paкових клітин, усунення хвороботворних вірусів, а також хронічних захворювань. Більш того, лужна вода не тільки допомагає поліпшити стан травної системи, а й боротися з різним болем.

Як приготувати і вживати лужну воду

Складові лужної води:

для приготування лужної води, вам знадобляться 1 лимон, близько 2 літрів чистої води, а також 1 чайна ложка гімалайської (рожевої) солі.

Спосіб приготування лужної води:

Спочатку додайте чисту воду в скляну посудину, потім порізаний на невеликі частини лимон (не забудьте і про шкірку), і сіль. Після закрийте банку кришкою і поставте настоюватися в кімнаті. Вранці можете сміливо починати прийом цієї води. Почніть з 200 мл, кожен наступний день поступово збільшуючи «дозу» до 500 мл.

Читайте також: Меновазин: коштує копійки, а лікує 12 хвороб!

Додайте лужну воду в свій раціон і вже через кілька тижнів ви відчуєте поліпшення настрою, загального стану здоров’я, і ​​будете більш бадьорими!

facebook