Без рубрики
Лука, Тоф і навідниця Іра. Головна версія слідства у справі водія BlaBlaCar

Джерела “Страна.юа” в слідчих органах розповіли основну версію слідства щодо вбивства водія BlaBlaCar Тараса Познякова.

За версією правоохоронних органів вбили Тараса два бійця закарпатського загону “Сонечко”, що відколовся в минулому році від “Правого сектора”. Обидва були учасниками стрілянини в Мукачево в липні минулого року – Лука ( громадянин Росії Луан Кингисепп) і Тоф (Дмитро Голуб).

Навідниця, як вважає слідство, була цивільна дружина Луки – Ірина Погрібна, 1986 року народження. Вона теж була в “Сонечку” і теж воювала в АТО. Ірина, Лука і Тоф – в розшуку. Про задум Луки і Тофа за деякими даними знав ще один член загону Сонечко – Сергій Скаль з позивним Шпрот. Але він не в розшуку, а запевняє що не був у курсі злочинних намірів товаришів.

При цьому частина загону “Сонечко” готова співпрацювати з поліцією і вважає: те, що зробили Тофан і Лука не за людськими поняттями і дискредитує рух. Але батьки Ірини, Тофа і Луки прикривають їх щосили.

Як повідомлялося раніше, губернатор Закарпаття Геннадій Москаль назвав ім’я другого підозрюваного у викраденні водія Blablacar Тараса Познякова – Дмитро Голуб, боєць групи “Сонечко” Правого сектора Закарпаття.

Читайте також: Москаль назвав ім’я другого підозрюваного у викраденні Тараса Познякова.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook