Спорт
Луческу прокоментував свій прихід у Зеніт

Екс-наставник Шахтаря Мірча Луческу поділився міркуваннями з нагоди свого призначення новим головним тренером російського Зеніту.

В інтерв’ю офіційному сайту петербурзького клубу румунський фахівець зізнався, що для нього велика честь очолити цю команду.

За словами Луческу, він багато спілкувався з представниками Зеніту, коли працював з Шахтарем, і знає потенціал колективу, а також його амбіції.

“Петербуржці мають все необхідне для роботи. Ми провели дуже професійну зустріч з керівництвом клубу, я подивився і новий стадіон. У Зеніта великий потенціал. На жаль, з гравцями поки не зустрівся, але час ще є”, – розповів тренер.

Також Луческу відзначив Санкт-Петербург – на його думку, одне з найпрекрасніших міст світу, і висловив надію, що зможе домогтися тут того, про що мріють уболівальники. Екс-наставник Шахтаря анонсував свій приїзд до Північної столиці РФ на початку червня, а поки відправиться на фінал Ліги чемпіонів.

Перш ніж обговорювати ситуацію з кадрами у Зеніті, румунський фахівець вказав на необхідність зустрітися з гравцями для того, щоб краще їх пізнати.

Трохи раніше Луческу офіційно став головним тренером російського Зеніту.

Аркадій Запорожану, який представляє інтереси колишнього головного тренера Шахтаря, вже встиг підтвердити інформацію, що його клієнт уклав контракт з російським клубом

Напередодні стало відомо, що у Зеніті Луческу отримуватиме п’ять мільйонів євро на рік, а термін контракту – три роки

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook