Події
“ЛНРівці” замордували одного з власних лідерів

У “Луганській Народній Республіці” підтвердили смерть одного з керівників “народної міліції” Віталія Кисельова з позивним Комуніст.

Кисельова і ще низку осіб у “ЛНР” звинуватили у спробі державного перевороту. Після цього з’явилася інформація, що Комуніст помер в ув’язненні. Однак уже 26 вересня Сергій Рахно, представник “Генпрокуратури ЛНР”, виступив з відеозверненням, заявивши, що Кисельов живий і всі його права як затриманого “забезпечуються належним чином”.

При цьому поряд з працівником прокуратури у кадрі стояв чоловік у вицвілому камуфляжі та тільнику, зовні дуже схожий на обвинуваченого заступника командира “народної міліції “ЛНР”. Однак ця людина не сказала в кадрі ні слова. Прокурор наголосив, що Кисельов визнав провину і дав свідчення, які викривають спільників, зазначає obozrevatel.

“Насправді Комуніст був убитий відразу після першого допиту. Коли з ним розмовляли, то, скажімо так, перестаралися. І тому він помер. Кисельова намагалися врятувати, але не змогли. А в кадрі поруч з Рахно знаходиться брат колишнього польового командира Сергій, який працює водієм в адміністрації Плотницького”, – розповіло джерело в силових структурах “ЛНР”.

Як випливає з численних інтерв’ю Кисельова, він народився у селі Ковпакове під містом Антрацит, а до початку бойових дій працював у різний час таксистом, кухарем, мав свою юридичну фірму.

Читайте також: Якщо не зупинити Путіна: Канада попередила про нову загрозу зі сторони Росії

“Потім я створив громадську організацію, яка займалася допомогою дітям-інвалідам, а також вела агітацію проти тютюнопаління та вживання спиртного в середовищі молоді”, – сказав, зокрема, Комуніст в одному зі своїх виступів.

З відкритих джерел відомо, що раніше Кисельов був членом Комуністичної партії України. За його словами, на початку війни він створював блокпости на під’їзді до Луганська та інших населених пунктах регіону, щоб перешкодити руху української бронетехніки. Заступником командувача “народної міліції” так званої Луганської народної республіки він став у лютому 2015 року. Комуніст також був організатором фінансової та іншої підтримки терористів “ЛНР”, координатором поставок озброєння, продовольства і фінансування.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook