Події
Лікарська халатність призвела до смерті дитини

15.11.2016 року, до міської клінічної лікарн м.Чорвонограду що на Львівщині було госпіталізовано хлопчика віком 16 років з підозрою на апендицит.

16.11.2016 року о 10:00 годині ранку його з палати було перевезено в операційну, однак з невідомих причин для батька, дитину в 11:00 годині було перевезено в реанімацію.

Як пояснив завідуючий відділення даної лікарні “була одна зупинка серця і це так буває, нічого страшного” Однак, у вкрай важкому стані підключений до апаратів життєзабезпечення хлопець пролежав там до 18.11.2016 року. Того ж числа приїхала швидка з м.Львова, та провела додаткове дослідження. В той час коли вже хлопчик перебував в комі, його госпіталізували в “ОХМАДИТ” м.Львів.

22.11.2016 хлопчик помер… Зі слів лікуючого лікаря Львівської дитячої лікарні “ОХМАДИТ” стало відомо, що винні у смерті хлопчика хірург та  анестезіолог Червоноградської лікарні, оскільки після дачі анастезії не змогли засунути трубку в дихальний шлях, хоча процедура вимагає спочатку проконтролювати дихальний шлях а вже потім вводити анестезію, після введення якої була не одна триваюча зупинка серця.

Хочу щоб дана інформація набула маштабного розголосу та винні лікарі були покарані по всій суворості закону.

Відповідний пост в соціальній мережі facebook виклав користувач Igor Zinkevych.

Прошу максимальний репост у всіх соціальних мережах.

Читайте також: У Дніпрі жінка гуляла вулицями із мертвим немовлям у колясці

Джерело.

Related Post

facebook