fbpx
Здоров'я
Лікарі назвали найшкідливіший продукт для дитячих зубів

Наші зуби формуються ще в дитинстві, тому так важливо правильно харчуватися, лікувати і укріплювати їх з самого юного віку. Щоб посмішка твоєї дитини була красивою, постарайся виключити цей продукт з його раціону.

Як ти дбаєш про зубки своєї дитини?

Дивишся за тим, щоб він щодня і ретельно чистив їх двічі в день, не розкушував карамельки і взагалі їв менше солодкого, провокуючого карієс. А потім ти вирішуєш побалувати свого непосиду смаколиками, які, на твою думку, набагато корисніші цукерок – сухофруктами.

«Це велика помилка», – заявляють стоматологи. Вони називають родзинки, курагу, фініки та інші схожі солодощі головними шкідниками для дитячих зубів. Чому?

Виявляється, всіма улюблені сухофрукти дуже сильно ушкоджують емаль за рахунок величезної кількості цукру і їх властивості прилипати до зубів. Лікарі заявляють, що навіть деякі цукерки можуть бути корисніше!

Адже, наприклад, в одному банані міститься майже 18 г цукру.

Якщо врахувати те, що ці солодкі бомби в сушеному вигляді надовго затримуються на зубах дитини та впливають на емаль, то можна зрозуміти причину появи карієсу і так званих гнилих зубів.

Що дивно, стоматологи навіть чіпси назвали більш корисним продуктом для зубів, ніж сухофрукти. Так, вони хрумтять і цим можуть пошкодити емаль, в них теж досить багато цукру. Але вчені пояснюють, що в більшості видів чіпсів «солодкого yбuвцi» менше, ніж в куразі, фініках або родзинках.

Так що переглянь раціон своєї дитини і перестань замінювати все солодке в його меню сухофруктами. Давай їх в помірній кількості, адже інші корисні властивості цих продуктів ніхто не відміняв. А щоб зберегти зубки, проси малюка після кожного вживання такої смакоти полоскати рот.

Читайте також:ЯК ПРАВИЛЬНО ВІДЛУЧИТИ ДИТИНУ ВІД ГPYДЕЙ

Джерело.