Дозвілля
Слідом за Джамалою: Огневич заспівала про біль кримськотатарського народу (відео)

Таким чином співачка вшанувала пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу. Незважаючи на те, що вона не кримська татарка, з дитинства в її оточенні було багато друзів і знайомих саме цієї національності.

Не секрет, що разом з батьками Злата переїхала в Крим, Судак, коли їй було 5 років.

“Сьогодні – День депортації кримських татар… Я виросла в Криму і знаю багато особистих історій, сімейних драм, пов’язаних з депортацією! І я бачу, що у всі часи величезна сила любові до батьківщини, до свого коріння, допомагає триматися разом кримським татарам. Знайте, брати, що ми, українці, з вами!!! Цю кримськотатарську пісню я часто чула в дитинстві і вирішила виконати так, як відчуваю цю історію…Вона прекрасна і трагічна, про втраченою батьківщиною і розбитих Долі тисяч людей…” – написала Злата Огневич на своїй сторінці в Facebook.

Своїм жестом на концерті в Дніпропетровську в рамках туру “Запали вогонь” Злата закликала пам’ятати про те, що кримські татари потребують підтримки навіть через багато років після тієї жахливої дати.

Дніпропетровські шанувальники таланту артистки після виконання пісні “Гей, Гузель Къырым” обдарували її бурхливими оваціями, і висловили свою підтримку кримськотатарському народу.

Читайте також: Організатори “Євробачення” відмовилися переглядати перемогу Джамали.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook