Дозвілля
Лазарєв : “У мене вибухнув мозок від образи і здивування. Таку болісну процедуру я не проходив ніколи”

Представник Росії на конкурсі Євробачення, співак Сергій Лазарєв розгубився, коли почув про перемогу української співачки Джамали і своє 3-тє місце.

Про це він розповів Sobesednik.ru. – Таку болісну процедуру я не проходив ніколи. Я чекав остаточної оцінки мого виступу, як вироку. А коли почув вердикт, у мене вибухнув мозок. Я так розгубився, що втратив дар мови і не знав, як себе вести. Почуття образи ось-ось готовий був виплеснутися назовні … Я в подиві подивився на Кіркорова і побачив в його очах заклик до спокою. “Все нормально, Сережа, ти ж все розумієш …” – намагався він заспокоїти мене, хоча всередині мене все клекотіло.

Прикро, коли всі вірять в твою перемогу, а хтось легко може заблокувати її, – сказав він. Також Лазарєв розповів, що в процесі репетицій і першого півфіналу бачив перевагу свого номера. – Але десь глибоко таїлася думка про те, що не все так вірно на цьому конкурсі і ситуація навколо моєї країни, ставлення до неї в Європі дадуть про себе знати.

Я наполегливо відганяв цю нав’язливу думку, але, на жаль …, – підсумував співак. Нагадаємо, Джамала принесла Україні перемогу на Євробаченні 2016 і можливість проведення конкурсу в одному зі своїх міст. На проведення Євробачення 2017 вже претендують Київ, Одеса і Херсон.

Читайте також: ЗАСМУЧЕНИЙ ЛАЗАРЄВ ПРОКОМЕНТУВАВ ПОРАЗКУ, ЙОГО ЕКС-КОХАНКА РОЗРИДАЛАСЬ І ЗАЯВИЛА ПРО “ПОЛІТИКУ”

Джерело.

Реклама

Related Post