fbpx
Світ
Київ визнали кращим європейським містом майбутнього з точки зору рентабельності

Київ у своїй номінації обійшов Бухарест, Прагу, Варшаву, Будапешт, Анкару, Мінськ, Санкт-Петербург і Москву.

На церемонії нагородження в рамках міжнародної виставки нерухомості MIPIM у Каннах меру Києва Віталію Кличку вручили нагороду, яку отримала столиця України в конкурсі видання Foreign Direct Investment Magazine “Європейські міста та регіони майбутнього 2016-2017”, повідомляє прес-служба КМДА.

Журі конкурсу присудило нагороду Києву з точки зору привабливості для міжнародних інвесторів і віддало приз в номінації “Краще європейське місто майбутнього з точки зору рентабельності”. У своїй номінації Київ випередив Бухарест, Прагу, Варшаву, Будапешт, Анкару, Мінськ, Санкт-Петербург і Москву.

Читайте також: Київ визнали найнебезпечнішим містом Європи.

“Ми в FDI раді вручити нагороду місту Києву за рентабельність. Однак це не єдина його перевага. Київ має прекрасні IT-таланти й інші переваги, які можуть бути використані. Це також недооцінене місто з точки зору туризму, ваше місто – прекрасне і чарівне… І я вважаю, що варто докладніше розглянути те, що може запропонувати Київ”, – зазначила головний редактор Foreign Direct Investment Magazine Кортні Фингар.

“Для нас важливо таке визнання. Це – позитивний сигнал для потенційних інвесторів і свідчення того, що ми рухаємося в правильному напрямку”, – сказав після отримання нагороди Кличко.

Церемонію також відвідали мери та представники муніципалітетів європейських міст – Лондона, Гельсінкі, Вільнюса, Мюнхена, Франкфурта, Таллінна, Гааги, Амстердама, Рейк’явіка, Манчестера та інших, а також представники інвестиційних агентств і компаній.

Джерело.