Дозвілля
Київ відзначає День міста: план святкових заходів

Свято триватиме 2 дні, кияни та гості столиці зможуть відвідати безліч масових заходів.

У Києві 28 – 29 травня відзначатимуть День міста.

Заплановано безліч масових заходів: спортивних, культурних та із застосуванням новітніх технологій.

Відкриється святкування Дня Києва зі “Свята вільних людей”, яке розпочнеться о 10:00 відразу на декількох різних майданчиках, де виступлять понад 40 артистів.

Головна сцена розташована на Софіївській площі, решта знаходяться на Михайлівській і Контрактовій площах, на Андріївському узвозі.

 28 і 29 травня о 22:00 на стінах мерії покажуть анімаційне 3D-меппінг-шоу. Воно присвячене українським винаходам і винахідникам.

З 27 по 29 травня проходить п’ята велогонка Race Horizon Park.

27-29 травня на Арт-заводі Платформа відбудеться Кураж Night Market: музика, майстер-класи, їжа, сувеніри.

В Українському домі на вихідних можна відвідати Фестиваль морозива. Також будуть майстер-класи з виготовлення морозива в домашніх умовах та виставки-продажі від кращих українських виробників.

28 травня о 10:00 на Європейській площі стfратує Всеукраїнський велодень. Там почнеться велопробіг, участь в якому може взяти будь-хто, потрібен тільки велосипед.

У суботу, 28 травня о 14:00 біля пам’ятника Ярославу Мудрому стартує “Мегамарш у вишиванках”. У вишиванках будуть навіть байкери.

На Поштовій площі у вихідні можна подивитися відреставрований “Поштовий будиночок”.

28-29 травня в заповіднику “Софія Київська” пройде фестиваль мистецтв Anne de Kiev fest, на честь Анни Ярославни, доньки князя Ярослава Мудрого.

 28-29 травня можна відвідати фестиваль “Море і вино” на Трухановому острові, будуть виставки та дегустації. Завершить свято феєрверк, він буде ввечері 29 травня.

Читайте також: КИЇВ ВИЗНАЛИ КРАЩИМ ЄВРОПЕЙСЬКИМ МІСТОМ МАЙБУТНЬОГО З ТОЧКИ ЗОРУ РЕНТАБЕЛЬНОСТІ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook