fbpx
Політика
“Квиток в один бік”. Столярову депортували із України під наглядом СБУ

Російська журналістка Марія Столярова отримала “квиток в один бік” та під наглядом співробітників Служби безпеки України залишила територію нашої держави

Про це у своєму Facebook сьогодні повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

Вона зазначила: “Перед цим співробітники ‪СБУ провели слідчі дії зі Столяровою. Їх цікавили брудні висловлювання росіянки під час сюжету про Героїв Небесної Сотні. Також у них були питання стосовно її перебування на тимчасово окупованих територіях у 2014 році та щодо її ймовірної участі у терористичних організаціях “ДНР/ЛНР”.

На даний момент, за даними речниці спецслужби, “здійснюється системний аналіз та вивчення її дописів у соціальних мережах, що можуть містити ознаки антиукраїнської пропаганди”. У подальшому всім цим проявам обіцяють надати відповідну оцінку.

Олена Гітлянська пояснила: “СБУ було прийнято рішення – скоротити термін перебування на території України вищезазначеної громадянки РФ за вчинення дій, що завдають шкоди інтересам України. З тих же підстав їй заборонено в’їзд до нашої країни терміном на п’ять років”. Куди саме депортували росіянку – речниця не уточнила, однак у коментарях пообіцяла незабаром оприлюднити відео посадки Столярової у літак.

Нагадаємо, напередодні Нацрада з питань телебачення і радіомовлення оголосила про позапланову перевірку телеканалу “Інтер” через скандал із шеф-редакторкою, а нею самою зацікавилась СБУ. Сьогодні ж жінку звільнили з роботи.

Джерело.