fbpx
Події
Кривава зрада військового АТО – бійці розповіли свою версію

Деталі страшного злочину, який вчинив боєць 93-ї бригади та перейшов на бік ворога, достеменно не відомі навіть всередині самої бригади. Про це розповіло джерело серед бійців, пише 24 Канал

За словами співрозмовника, спочатку повідомлялось про те, що командир зводу загинув внаслідок атаки ворожої ДРГ в районі Новотошківського. Однак, згодом стало відомо, що командир загинув від рук солдата.

Відомо, що командир та солдат були на позиції. Там боєць вбив свого командира. А потім викрав БМП та зі зброєю спробував потрапити на бік ворога. Однак, з транспортом виникли проблеми і він пішов у бік терористів пішки.

Чому боєць вчинив цей страшний злочин – вбив свого командира, самі бійці не знать. Однак, за словами співрозмовника 24 каналу, неправдоподібною виглядає версія штабу АТО проте, що він вчинив кривавий злочин, злякався і перейшов на бік ворога.

“Напевно це був спланований вчинок. Зрозумійте, не все так просто. Не можна просто взяти зброю і перейти до терористів”,– розповіло джерело.

Наразі у цій моторошній справі триває внутрішнє розслідування, деталей якого не розголошують.

Нагадаємо, раніше у штабі АТО заявили, що український військовий вчинив важкий злочин і щоб уникнути покарання вирішив перейти на бік противника. Пізніше волонтер Роман Донік заявив, що солдат поранив командира, а потім добив його ножем і після цього пішов до терористів.

Читайте також: З’явились криваві подробиці про злочин військового, який перейшов на бік бойовиків

Джерело.

Related Post

facebook