fbpx
Події
“Криса-українка”: школярку з Черкас зацькували через патріотичну позицію

Десятирічну Марію Шакіну з Черкас, яка заявила про моральні тортури вчительки, ображають однокласники.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу “Антена“.

Як повідомлялося, вчителька англійської мови одної зі шкіл Черкас підвищує голос на дітей та постійно їх ображає. Зробивши аудіозапис уроку, її батько, Дмитро Шакін, написав заяву в поліцію.

Як розповів сам Шакін, після того, як конфлікт набув розголосу, над дівчинкою почали знущатися однокласники, а працівники навчального закладу порадили перевестися учениці в інший клас чи школу.

“На батьківських зборах мені заявили, що моя дитина повинна перевестися в інший клас чи іншу школу. Але донька заявила: “Якщо я не прийду до класу, подумають, що злякалася”. Вже після другого уроку вона мені зателефонувала і сказала, що її ображають, обзивають “крисою-українкою”, – розповів Шакін.

Після скарг доньки чоловік викликав поліцію до школи та написав заяву.

Як зазначив Шапакін, жоден із батьків не підтримав родину у конфлікті з вчителькою, назвавши його “неадекватом”. У діях викладача вони не бачать нічого протизаконного.

“Я хочу, щоб моя дитина не підпадала під такий пресинг, і щоб ця вчителька не травмувала інших, навіть незважаючи на те, що їхнім батькам це подобається”, – заявив стурбований батько.

Читайте також: “Постійно били, обзивали хохлом”: у Росії школяра з Донецька довели до суїциду

Джерело.

Related Post

facebook