Дозвілля
Кримчани не можуть дозволити собі пообідати в кафе

Окупаційна “федеральна служба державної статистики” по Республіці Крим (так званий Кримстат) оприлюднила статистичні дані про вартість обідів у кримських кафе й ресторанах на своєму сайті.

З’ясувалося, що кримський “цінник” в закладах харчування навесні почав “кусатися” ще більше, що явно не привабить довгоочікуваного на півострові туриста.

Так, за даними “Кримстату”, найсильніше вдарить по гаманці споживача обід у Ялті. 3 страви: гаряче, салат, друга страва й келих вина в ресторані обійдеться в 2800 російських рублів (1096 гривень за курсом НБУ) на 1 людину .

У Сімферополі обід обійдеться в 1,9 тисяч рублів (744 гривні за курсом НБУ), у Євпаторії – 2 тисячі рублів (783 гривні за курсом НБУ), у Керчі – 1,8 тисячі (705 гривень за курсом НБУ). У середньому в Криму для того, щоб пообідати, необхідно віддати близько 2 тисячі рублів (783 гривні за курсом НБУ).

Такі ціни зовсім не узгоджуються із прожитковим мінімумом кримчан, який, за даними цього ж самого “Кримстату”, становить від 7 до 10 тис. рубелів (2700-3900 гривень за курсом НБУ).

Як повідомлялося раніше, у Криму запустили спеціальний call-центр для скарг туристів, які відпочивають на півострові.

Нагадаємо, що цього року росіяни залишились без бюджетних білетів у Крим.

Читайте також: У Росії пусті магазини “заповнили” намальованою продукцією

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook