Події
“Краще мені було не народитися”: вагітна Максакова розповіла, як переживає смерть чоловіка

Оперна співачка і вдова екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова Марія Максакова дуже важко переносить смерть чоловіка і сидить на транквілізаторах, пише obozrevatel

Про це вона розповіла в інтерв’ю “Московському комсомольцю” .

“Навіть не уявляєш, що зі мною було в перший день. Зараз тримаюся тільки за рахунок того, що сиджу на транквілізаторах і п’ю одну воду. З дітьми розмовляю щодня. Вони, звичайно, мене підтримують. Це єдині моменти, коли я перестаю плакати . Дивлюся на них, і мене це якось тримає … Я сказала вчора татові, що, мабуть, краще мені було не народитися. В Біблії є таке місце: і живі позаздрять мертвим … “- сказала Максакова.

Вона підготувала програму українських пісень, з якою виступить на 9 день від дня похорону чоловіка.

“Ми зробили тут прекрасну програму українських пісень з оркестром. Але вирішили, що я приберу дві веселі пісні і заспіваю цю програму українською мовою в пам’ять Дениса на дев’ятий день. Він був українцем, помер українцем і похований він в Києві. Думаю, що у багатьох буде вибухати мозок, швидше за все, від того, що я це зробила. Але, думаю, я повинна це зробити. Можливо, що я навіть одягну сукню, в якій виходила заміж … “- заявила жінка.

За словами вдови Вороненкова, Україна надала їй державну охорону.

“Мені зараз дали держохорону, охороняють так, що навіть не знаю, що мене зараз може вразити, хіба що внутрішня недуга. Якби його так охороняли, то це було б прекрасно …” – зазначила жінка.

Максакова також розповіла, де збирається жити після смерті чоловіка.

“Я зрозуміла, що я від нього нікуди не поїду. Сьогодні вранці була на кладовищі. Потім будуть всі ці дні – дев’ятий, сороковий – як годиться … Я знаю, що вони намагаються мене заманити назад. Але два моменти: по-перше, я зраджу пам’ять Дениса, якщо це зроблю зараз … по-друге, я думаю, що мене обдурять … заманити, відпіарити, як і що їм потрібно, потім помістять в забуття на деякий період, а потім звинуватять по якій-небудь 159-й,  за нібито “незаконне отримання заробітної плати шахрайським шляхом” … Справа не в тому, що зажадають компенсації цієї думської зарплати (хоча після прийняття нового закону в 2014 р в Думі з десяток чоловік залишалося з подвійним громадянством, а я-то якраз повідомила ФМС, про що у мене навіть є відповідні документи, які я публікувала). А тепер мене спробують посадити на 5 років … і потім – я не те що не збираюся повертатися, в плані допустимих теорій – чому ні ?! Але я не збираюся відмовлятися від жодного свого сказаного слова, і перебуваючи в Москві, і вже тут, в Києві, я робила все свідомо і вважаю, що правильно “, – підкреслила вдова екс-депутата Держдуми.

Читайте також:МАКСАКОВА ЗНОВУ ВАГІТНА: ЧЕТВЕРТА Ж ДИТИНА СВОГО БАТЬКА НЕ ПОБАЧИТЬ НІКОЛИ, БО НАРОДИТЬСЯ ПІСЛЯ ЙОГО СМЕРТІ (ВІДЕО)

Реклама

Related Post

facebook